Mapa pokrytí  
 
 

Nejlevnější neomezený internet na Kladně

a ve všech okolních obcích
A nově i kladnonet IP TV!

 
 

Pro byty, bytové domy

Domácnosti v bytech (bytových a družstevních domech) jsou nejčastějšími zákazníky. Instalace se vždy většinou provádí pro celý dům (případně jeho většinu) což výrazně zjednodušuje celý proces a současně snižuje náklady na výstavbu přípojky a kabelových rozvodů.

Právě z těchto důvodů, ale i našeho individuálního přístupu při jednáních, tvorbě nabídek i samotné instalaci, jsou našimi nejčastějšími a spokojenými zákazníky právě obyvatelé bytových a družstevních domů.

V případě individuálního připojení jednotlivých bytových jednotek jsou obvyklé přenosové rychlosti: 1 – 18 Mbit, jedná se o asymetrické, sdílené negarantované připojení. Rychlosti jsou řešeny individuálně u každé bytové jednotky, v závislosti na možném technickém řešení.

V případě připojení bytových jednotek při připojení celého bytového domu jsou obvyklé přenosové rychlosti: 25 – 100 Mbit, jedná se o symetrické, sdílené negarantované připojení (s agregačním poměrem do 1:20). Rychlosti jsou řešeny individuálně u každého bytového domu v závislosti na možném technickém řešení.

Obvyklá cena instalace připojení pro bytovou jednotku v bytových domech s již existujícím internetovým připojením naší společnosti se pohybuje kolem 800 Kč dle zjištění při technické obhlídce.

Pokud uvažujete o přechodu od jiného poskytovatele služeb, mohou být náklady na připojení výrazně nižší (např. pokud je Vaše stávající zařízení kompatibilní s naší sítí). Kontaktujte nás.

Měsíční paušály se pak odvíjí od typu platby za poskytované připojení, následovně:

  • základní připojení: 250 Kč včetně DPH / měsíc, při měsíční platbě, jedná se o asymetrické, negarantované připojení, bez omezení objemu dat.
  • základní připojení: 2.500 Kč včetně DPH / 12 měsíců, při roční platbě předem, jedná se o asymetrické, negarantované připojení, bez omezení objemu dat.

 

Nově je v síti kladnonet.cz dostupná služba O2 TV. Na Zelené lince 800 200 215 si ověřte dostupnost služby PEER (tj. internetové konektivity s garantovanými parametry), která je pro provoz O2 TV v síti kladnonet nezbytná.

Následně si u nás objednáte instalaci služby O2 TV a pak Vám již nic nebrání ve sledování Vašich oblíbených TV pořadů na libovolném ze 4 zařízení (TV, NB, tablet, …), které Vám pro sledování bude právě vyhovovat.

Více informací o cenových tarifech jednotlivých TV balíčků O2 TV naleznete zde: http://www.o2.cz/osobni/tv

 

Ceník internetového připojení

Kontaktujte nás

Objednejte si bezplatnou technickou obhlídku

 
 

Kontakt

Kancelář
(objednávky, smlouvy, platby)
Sídlo
(pouze pro písemný styk)
Milady Horákové 604
(areál Stavitelství)
Ant. Barcala 1446/26a
České Budějovice 2
272 01 Kladno
(osobní návštěva po tel. dohodě)
370 05 České Budějovice
   
 
 
Zelená linka:
(pouze objednávky)
+420 800 200 215
Centrála:
(mimo závad sítě)
+420 314 009 650
GSM - hlášení závad sítě +420 603 264 516
Help-Desk helpdesk@kladnonet.cz
E-mail kladnonet@kladnonet.cz