Nejlevnější neomezený internet na Kladně

a ve všech okolních obcích
A nově i kladnonet IP TV!

 
 

Pro byty, bytové domy

Domácnosti v bytech (bytových a družstevních domech) jsou nejčastějšími zákazníky. Instalace se vždy většinou provádí pro celý dům (případně jeho většinu) což výrazně zjednodušuje celý proces a současně snižuje náklady na výstavbu přípojky a kabelových rozvodů.

Právě z těchto důvodů, ale i našeho individuálního přístupu při jednáních, tvorbě nabídek i samotné instalaci, jsou našimi nejčastějšími a spokojenými zákazníky právě obyvatelé bytových a družstevních domů.

V případě individuálního připojení jednotlivých bytových jednotek jsou obvyklé přenosové rychlosti: 1 – 18 Mbit, jedná se o asymetrické, sdílené negarantované připojení. Rychlosti jsou řešeny individuálně u každé bytové jednotky, v závislosti na možném technickém řešení.

V případě připojení bytových jednotek při připojení celého bytového domu jsou obvyklé přenosové rychlosti: 25 – 100 Mbit, jedná se o symetrické, sdílené negarantované připojení (s agregačním poměrem do 1:20). Rychlosti jsou řešeny individuálně u každého bytového domu v závislosti na možném technickém řešení.

Obvyklá cena instalace připojení pro bytovou jednotku v bytových domech s již existujícím internetovým připojením naší společnosti se pohybuje kolem 800 Kč dle zjištění při technické obhlídce.

Pokud uvažujete o přechodu od jiného poskytovatele služeb, mohou být náklady na připojení výrazně nižší (např. pokud je Vaše stávající zařízení kompatibilní s naší sítí). Kontaktujte nás.

Měsíční paušály se pak odvíjí od typu platby za poskytované připojení, následovně:

  • základní připojení: 250 Kč včetně DPH / měsíc, při měsíční platbě, jedná se o asymetrické, negarantované připojení, bez omezení objemu dat.
  • základní připojení: 2.500 Kč včetně DPH / 12 měsíců, při roční platbě předem, jedná se o asymetrické, negarantované připojení, bez omezení objemu dat.

 

Ceník internetového připojení

Kontaktujte nás

Objednejte si bezplatnou technickou obhlídku

 
 

Kontakt

Kancelář
(objednávky, smlouvy, platby)
Sídlo
(pouze pro písemný styk)
Milady Horákové 604
(areál Stavitelství)
Ant. Barcala 1446/26a
České Budějovice 2
272 01 Kladno
(osobní návštěva po tel. dohodě)
370 05 České Budějovice
   
 
 
Zelená linka:
(pouze objednávky)
+420 800 200 215
Centrála:
(mimo závad sítě)
+420 314 009 650
Hlášení závad sítě +420 380 426 013
Smlouvy a platby +420 380 422 575
Help-Desk helpdesk@kladnonet.cz
E-mail kladnonet@kladnonet.cz