Mapa pokrytí  
 
 

Nejlevnější neomezený internet na Kladně

a ve všech okolních obcích
A nově i kladnonet IP TV!

 
 

Pro mikroregiony

Poskytování i získávání informací a komunikace elektronickou cestou je jedním z nejvýznamnějších trendů současnosti. Pro své občany by měl každý z úřadů místní samosprávy poskytnout služby tzv. elektronické podatelny a vývěsky. Především pro místně příslušné občany to znamená zjednodušení postupu získání informací a daný úřad snížení pracovní zátěže. Pro Váš úřad zajistíme dílčí i komplexní dodávku software, hardware, technickou podporu i připojení do sítě internet prostřednictvím sítě kladnonet.cz. V případě, že se jedná pro Váš rozpočet o nezanedbatelný výdaj, pomůžeme Vám při zpracování žádosti o čerpání prostředků z veřejných fondů, případně fondů EU.

Pokud jste v oblasti, kde naše zatím služby nenabízíme, je zde možnost vystavit náš vysílač již od 5 zájemců. V případě, že bude výstavba probíhat pod záštitou obce jako služby svým občanům, není minimální počet uživatelů, kteří se (v tomto případě) na HotSpot připojují nijak omezen. Řešení je vhodné pro obce, mikroregiony, satelitní městečka, bytové domy ale i chatové oblasti a další místa v okolí Kladna.

Stále hledáme nové lokality pro umístění našich vysílačů, zejména vyvýšená místa, střechy panelových domů, apod. Za Váš tip, který bude realizován, nabízíme zřízení jedné přípojky (pokud to technické možnosti dovolují) i roční provoz internetu za 1 Kč / rok!

 

Kontaktujte nás

 
 

Kontakt

Kancelář
(objednávky, smlouvy, platby)
Sídlo
(pouze pro písemný styk)
Milady Horákové 604
(areál Stavitelství)
Ant. Barcala 1446/26a
České Budějovice 2
272 01 Kladno
(osobní návštěva po tel. dohodě)
370 05 České Budějovice
   
 
 
Zelená linka:
(pouze objednávky)
+420 800 200 215
Centrála:
(mimo závad sítě)
+420 314 009 650
Hlášení závad sítě +420 380 426 013
Smlouvy a platby +420 380 422 575
Help-Desk helpdesk@kladnonet.cz
E-mail kladnonet@kladnonet.cz